Hakkımızda

AKKAR Nakliyat, müşterilerine hizmet verdiği her yerde aynı kalite düzeyini garanti eder. Bu garanti bütün hizmet türlerinde ve sektörlerde geçerlidir.

Akkar Nakliyat

Tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz şekilde sunulduğu bir firma olarak faaliyet gösteriyor. Uzman kadrosu, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağı ile tam hizmet politikası güden organize bir firma olarak yapılanıyor.

Sektöründeki tecrübelerimizden hareketle yakaladığımız hizmet kalitesini her alanda korumayı amaç edinmiş yapımız ve siz değerli müşterilerimizle uzun soluklu çalışma arzumuz, bizleri her zaman daha iyiyi gerçekleştirmeye sevk etmektedir.

Gerek sahip olduğumuz uzman kadromuz gerekse araç ve makine parkurumuzla kaliteli hizmet anlayışından şaşmayan hizmet politikamız ile insana ve doğaya saygılı çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

Misyon

Müşterilerimize rekabet avantajı sağlayacak, yenilikçi, hızlı, esnek lojistik çözümleri sunmak ve mutlak müşteri memnuniyeti ile uzun süreli iş birlikleri oluşturmaktır.

Vizyon

Sektörde yenilikçi, hızlı, esnek lojistik çözümleri ile müşterilerine güç katan Türkiye’nin önde gelen lojistik çözüm ortaklarından biri olmaktır.

Adres

Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:33 Sancaktepe / İstanbul

Tel: +90 216 232 28 00

Fax: +90 216 232 28 20

bilgi@akkarlojistik.com.tr