Hakkımızda

AKKAR Nakliyat, müşterilerine hizmet verdiği her yerde aynı kalite düzeyini garanti eder. Bu garanti bütün hizmet türlerinde ve sektörlerde geçerlidir.

Akkar Nakliyat

2018 yılından itibaren Sancaktepe lokasyonda, nakliye ve depolama hizmetlerinde faaliyet gösteren Akkar lojistik, geleceğe dönük hedefleri doğrultusunda 01/04/2022 tarihi itibariyle uluslararası faaliyetlerine başlamıştır.

Firmamız, Yunanistan, Balkanlar ve Avrupa hattında kendi araçları ile hizmet vermektedir. L2 belgesi yanında TİO belgesi de bulunan şirketimizde yurtdışı operasyon birimimiz, tüm dünya ülkelerine forwarder olarak hizmet vermektedir.

AKKAR Nakliyat, müşterilerine hizmet verdiği her alanda maksimum kaliteyi garanti eder.

Nakliye talepleri için (216) 232 28 00 numaralı telefon ya da info@akkarlojistik.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Misyon

Müşterilerimize yenilikçi, hızlı, esnek lojistik çözümleri sunmak ve her zaman daha iyisini yaparak müşteri memnuniyetini üst sınırlarda tutmak.

Vizyon

Yenilikçi, hızlı, esnek lojistik çözümleriyle müşterilerine destek sağlayan, Türkiye’de sektörün önde gelen kuruluşlarından olmak ve her zaman daha iyisini yapmak.

Adres

Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:33 Sancaktepe / İstanbul

Tel: +90 216 232 28 00

Fax: +90 216 232 28 20

bilgi@akkarlojistik.com.tr