Hizmetlerimiz

Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Firmamız, müşterilerinin depolama gereksinimlerine en elverişli ve güvenli çözümler sunar. Depolama hizmetlerini Sancaktepe lokasyonunda  toplam 15.000 m2  depolama alanı ve 30.000 palet stoklama alanı kapasitesine sahip tesislerinde, modern raf ve depolama ekipmanları ile sunmaktadır. Konusunda uzman kadrosu ve etkin depo yönetim sistemi  'DepoX'  ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre; stok yönetimi, sipariş hazırlama, sevk irsaliyesi basımına kadar geniş bir yelpazede depolama hizmeti sunmaktadır. Firmamızın depolama alanları sigorta güvencesi kapsamındadır.

Bu kapsamdaki hizmet türlerimizle sizlerin yüzünü güldürmekte iddialıyız. Neler yapıyoruz?

 • Ortak depo üzerinden siparişlerinizi yöneterek, teslimat gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi satış için tek noktada depoluyor ve stoklarınızı yönetiyoruz.
 • Gün içinde ya da belirli saat aralıklarıyla teslimat yapıyoruz.
 • Ağır ve büyük ürünler için özel çözümlerimiz var.
 • İsterseniz adet, koli veya paket bazında siparişlerinizi toplayabiliriz.
 • Bu siparişleri etiketler, barkodlarız. Her bir paket içine kitapçık koyabiliriz. Ayrıca paketleme, stretchleme yaparız.
 • Online olarak internet üzerinden bütün süreçleri izlemenizi sağlarız.
 • Bütün bunlarla yüksek ölçekli sermaye harcamalarından, personel istihdamının getirdiği yaptırımlardan, yüksek işletme maliyetlerinden, yönetimsel zorluklardan ve iş gücü problemlerinden sizi kurtarır, işinize odaklanmanızı sağlarız.

Depolamada güvenilir çözüm ortağınız “AKKAR” LOJİSTİKTE DOĞRU KARAR”


Parsiyel Taşımacılığı

Parsiyel Taşımacılığı

Parsiyel, kelime anlamıyla tüm olmayan, parça anlamına gelmektedir.  Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık ya da parça eşya taşımacılığı denir. Parsiyel yük taşımacılığında temel amaç, aynı güzergâhta taşınması talep edilen yükleri, yük miktarı komple bir aracı doldurmasa bile, aynı araca yükleyerek taşıma maliyetini ekonomik bir seviyeye getirmektir.

İhtiyaç duyduğunuz tüm Parsiyel Taşıma taleplerinizde, Akkar Nakliyat tecrübesi, hızlı, güvenilir ve ekonomik parsiyel çözümleri ile her zaman yanınızdadır. Taşıma operasyonlarımızda gösterdiğimiz özen sayesinde günümüzde birçok firmanın ilk tercihi olmanın gururunu yaşıyoruz. Parça yükleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçerek, uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Parsiyel Taşımacılıkta, güvenilir çözüm ortağınız “AKKAR” LOJİSTİKTE DOĞRU KARAR”


Zincir Market Taşımacılığı

Zincir Market Taşımacılığı

Zincir Market Taşımacılığı, komple ve parsiyel taşımacılık modellerinin bir alt türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Buna göre müşterilerden alınan ürünler, komple ya da parça yük araçları vasıtası ile marketlerin dağıtım merkezlerine taşınmaktadır. Yapılan iş teoride komple ve parsiyel taşımacılık modeli ile aynı olmakla birlikte pratikte bir çok konuda farklılaşmakta ve kendine özgü, spesifik bir işe dönüşmektedir.

Firmamız TÜRKİYE genelindeki zincir mağazaların tamamına günlük, haftalık, aylık, teslimat yapmaktadır.

Akkar Nakliyat olarak; hem Zincir Marketlere ürün satan firmalara, hem de doğrudan zincir marketlere hizmet vermekteyiz. Öncelikle ürünlerini bu noktalara satan firmalar bizimle çalışarak dağıtım maliyetlerini düşürebilir, ürünlerini güvenli bir şekilde zincir marketlere ulaştırabilirler Geniş hizmet yelpazesi çerçevesinde Zincir Market Taşımacılığı hizmetleri sunan firmamız, Türkiye’ nin her yerinden sevk edilecek tüm ürünlerinizi adresinizden alır ve BİM, A101, Şok, Migros, gibi marketlere termin tarihinde sorunsuz olarak teslim eder. Zincir Marketlere rutin gönderi yapan müşterilerimizin sevkiyata hazır ürünlerini müşteri deposundan alıp direkt marketlere yapabileceğimiz gibi; Hem maliyetlerinizi hem iş yükünüzü azaltmak adına, ürünlerin depolamasından, elleçlenip stoklarının tutulmasına kadar olan tüm lojistik faaliyetlerinin profesyonel Akkar Nakliyat ekibi tarafından üstlenilebilmesi de mümkündür. Tüm lojistik hizmet modellerinde, hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılığı tek çatı altında bir araya getiren firmamız Zincir Market Taşımacılığın en güçlü ve en sağlam halkası konumundadır.

Zincir Mağaza Taşımacılığında, güvenilir çözüm ortağınız “AKKAR” LOJİSTİKTE DOĞRU KARAR


Katma Değerli Hizmetler

Katma Değerli Hizmetler

 • Tesellüm yönetimi (ürün kabul ve kalite kontrol)
 • Yükleme, boşaltma, toplama ve paketleme hizmetleri
 • Depo içi katma değerli hizmetler (paketleme, müşteriye özel barkodlama, üretim/son kullanma tarihi kontrolü, lot/batch kontrolü, etiketleme, yeniden ambalajlama, koli birleştirme, montaj, shrinkleme, paletleme/palet bozma)
 • Ambalaj ve sarf malzeme yönetimi
 • Sipariş hazırlama, irsaliye ve faturalama hizmetleri
 • ERP benzeri dış sistemlerle entegrasyonlar
 • Numune hazırlık işlemleri
 • Palet hazırlama işlemleri

 

Katma Değerli Hizmetlerde, güvenilir çözüm ortağınız “AKKAR” LOJİSTİKTE DOĞRU KARAR”


Komple Taşımacılık

Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık; bir firma ya da kişiye ait yükün tek başına tek bir araç ile nakliyesinin yapılmasıdır.

Firmamız bünyesinde müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutularak yurt içi komple taşımacılık ve daha birçok farklı nakliye hizmetleri en uygun fiyatlara sunulmaktadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde yüklerin nasıl ulaştırılabileceği düşüncesi ve bünyesinde bulunan kaliteli araç filosu ile komple taşımacılık kaliteli hale getirilmektedir.

“Farklı Ölçülerde ve Ağırlıktaki Yükler Taşınır”

Birçok farklı ölçülerde ya da ağırlıktaki yükler profesyonel bir kadro ve her türlü donanıma sahip kamyon ve tırlar ile sorunsuz bir şekilde istenilen adrese zamanında ulaştırılır. Nakliyat işlemi, alınan her türlü yükün, başlangıç noktasından araçlara düzenli bir şekilde yerleştirilmesi ile birlikte teslim edilecek yere kadar tüm yapılması gerekenler en küçük ayrıntıya kadar önceden hesaplanarak başlar. Bu noktada müşteri, yükler taşınırken yol boyunca bilgilendirilir ve her türlü detay hakkında bilgi sahibi olur.

Yurt içi komple taşımacılık hizmetleri, profesyonel bir anlayış içerisinde ele alınır ve baştan itibaren her türlü ulaşım noktasına kadar büyük bir güven ve garanti içerisinde yükler teslim edilir. Öncelik olarak müşteri memnuniyeti parolası ile birçok farklı ürün üretildiği noktadan varış noktasına kadar kusursuz bir hizmet ve en uygun fiyatlar ile müşteriye sunulur.

Komple Taşımacılıkta, güvenilir çözüm ortağınız “AKKAR” LOJİSTİKTE DOĞRU KARAR”Adres

Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:33 Sancaktepe / İstanbul

Tel: +90 216 232 28 00

Fax: +90 216 232 28 20

bilgi@akkarlojistik.com.tr